Budowa na działce Klienta, wg projektu Klienta

Wg projektu typowego, indywidualnego

Z ogromną radością wybudujemy Twój wymarzony dom, wg wybranego przez Ciebie projektu na Twojej działce.

czytaj więcej

Projektowanie tanich domów

Dlaczego my?

Z całą pewnością możemy zdefiniować naszą firmę jako najlepsze połączenie stosunku jakości do ceny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji projektów budowalnych oraz dużej skali realizowanych inwestycji, możemy Ci zaproponować poza bezkompromisową jakością, bardzo rozsądny i uczciwy poziom cenowy realizowanych prac.

czytaj więcej

Projektowanie tanich domów

Nasze zobowiązania

Przedstawiamy Tobie co zyskasz powierzając nam kompleksową realizację swojego domu.

Przewidywalny i z góry określony koszt realizacji prac budowlanych, precyzyjnie określony czas realizacji projektu, kompleksową gwarancję jednej firmy na wszystkie wykonane prace, wieloetapowy i wielopoziomowy proces kontroli jakości, bezstresową budowę w atrakcyjnej, racjonalnej cenie.

czytaj więcej

Projektowanie tanich domów

Przebieg procesu realizacji budowy

Prace budowlane realizowane przez RIMB Sp. z o.o. wykonywane są przez kilka zespołów wyspecjalizowanych w realizacji określonej branży. Odrębny zespół zajmuje się murowaniem ścian, odrębny instalacjami elektrycznymi, oknami, dachem, itd.

czytaj więcej

Projektowanie tanich domów
a

Formularz wyceny projektu

Jeśli posiadasz projekt autorski, rzuty i przekroje budynku będą konieczne do przygotowania wyceny; w przypadku projektu RIMB – wpisz RIMB i podaj wybraną powierzchnię.
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
a

Formularz kontaktowy

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
+48 503 802 800