Nasze zobowiązania

Kompleksowa, bezstresowa budowa domów jednorodzinnych. Przedstawiamy Tobie co zyskasz powierzając nam kompleksową realizację swojego domu.

Przewidywalny i z góry określony koszt realizacji prac budowlanych

Już na etapie wyceny projektu, przed podpisaniem umowy wiesz, ile zapłacisz za realizację swojego domu.

Przygotowana przez nas oferta jest kompleksowa i czytelna - w jasny i przejrzysty sposób zawiera pełen koszt budowy.

Otwarcie poinformujemy Cię, za co będziesz musiał zapłacić dodatkowo – co nie jest objęte ofertą (jeśli takie elementy budowy wystąpią).

Mówimy stanowcze nie polityce tak zwanych „doklejek” i prac dodatkowych. O ile nie zmienisz nic w projekcie, albo nie dojdzie do drastycznego wzrostu cen materiałów, za budowę domu zapłacisz dokładnie tyle, na ile się umówiliśmy.

Projektowanie tanich domów

Precyzyjnie określony czas realizacji projektu

Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz ścisłej koordynacji prac, z dużą dokładnością potrafimy określić, ile zajmie budowa Twojego domu.

Termin zakończenia prac jest gwarantowany pisemnie – w zawartej umowie.

Jeśli z przyczyn leżących po naszej stronie dojdzie do przekroczenia terminu realizacji prac, wypłacimy Ci karę umowną – za każdy dzień opóźnienia.

Projektowanie tanich domów

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Kompleksową gwarancję jednej firmy na wszystkie wykonane prace

Dzięki zleceniu realizacji prac jednej firmie pozbywasz się problemu z uwzględnieniem gwarancji.

Bardzo często spotykaną praktyką wykonawców poszczególnych etapów prac jest obwinianie za popełnione błędy innych wykonawców.

Nasza firma udziela pisemnej gwarancji na wszystkie wykonane prace budowlane.

Dodatkowo pisemnie przenosimy prawa i obowiązki wynikające z gwarancji udzielonych przez producentów poszczególnych materiałów – jak np. poszycie dachowe (często 20 i więcej lat gwarancji).

Projektowanie tanich domów

Wieloetapowy i wielopoziomowy proces kontroli jakości

Nasze zobowiązanie – aby wybudować dla Ciebie dom wysokiej jakości, zmusza nas do stosowania wieloetapowego procesu kontroli jakości.

Zarówno materiały budowalne jak i jakość zrealizowanych prac, kontrolowana jest wieloetapowo, każdorazowo przez co najmniej 3 osoby.

Budujemy wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, posiadających stosowne certyfikaty i aprobaty techniczne. Dokumenty te – po zakończeniu budowy przekazujemy Klientowi.

Posiadamy własnego kierownika budowy, ale chętnie też współpracujemy z kierownikiem wskazanym przez Inwestora.

Oferowany przez nas poziom kontroli jakości jest nieporównywalny z obsługą projektu przez większość inwestorów indywidualnych.

Projektowanie tanich domów

Bezstresowa budowa w atrakcyjnej, racjonalnej cenie

Dzięki kompleksowej koordynacji wszystkich robót budowlanych przez jedną firmę, Twoja budowa stanie się prosta i szybka, a co najważniejsze – bezstresowa!

Każdego roku realizujemy wiele inwestycji, dzięki temu mamy możliwość nabycia materiałów budowlanych z bardzo wysokimi rabatami.

Oferowana przez nas cena, bardzo często jest porównywalna lub nawet niższa niż faktyczny koszt realizacji prac metodą gospodarczą. Często zdarza się, że niedoświadczony inwestor popełnia błędy w założeniach kosztów na poszczególnych etapach kalkulacji wstępnej – przez co finalny koszt budowy znacznie przekracza wstępne założenia.

Istotne jest także to, że realizując budowę w systemie generalnego wykonawcy mamy pewność, że opóźnienia w realizacji jednego z etapów nie przełoży się na wzrost kosztów realizacji kolejnych etapów – bo np. będzie trzeba znaleźć innego wykonawcę w szczycie sezonu – jak ma to miejsce przy realizacji systemem gospodarczym.

Projektowanie tanich domów
a

Formularz wyceny projektu

Jeśli posiadasz projekt autorski, rzuty i przekroje budynku będą konieczne do przygotowania wyceny; w przypadku projektu RIMB – wpisz RIMB i podaj wybraną powierzchnię.
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
a

Formularz kontaktowy

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Wstępnawycenaprojektu

Chętnie przygotujemy dla Ciebiewycenę wstępną projektu Dla ułatwienia przesyłania plikówskorzystaj z formularza zapytania

wyślij zapytanie

+48 503 802 800